Święto Odzyskania Niepodległości 11 Listopada

11 Listopada, dzień Odzyskania Niepodległości, tak uczciliśmy: odbyła się akademia z udziałem obu grup, a także wzięliśmy po raz kolejny udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła Do Hymnu”. Występ naszych małych patriotów był piękny i wzruszający. Gratulujemy!

Dzień Kanapki grupa Malinki

Dzień Dyni

Ala dwukrotnie na podium!

Ta jesień jest wyjątkowo szczęśliwa dla naszej Ali. Wzięła udział w dwóch konkursach wokalnych: w VI Jesiennym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i w Festiwalu Piosenki Religijnej Cantate Deo. W obu przeglądach stanęła na podium, a w Festiwalu „Cantate Deo” zajęła II miejsce! Serdecznie gratulujemy Ali i dziękujemy za tak piękne reprezentowanie naszego przedszkola!

Malinki w tężni solankowej

Pasowanie na przedszkolaka 2023

Wycieczka do Mini ZOO grupa Malinki

06.10.2023 roku odwiedziliśmy MINI ZOO w Walmiu koło Starej Kornicy. Nie spodziewaliśmy się, że zobaczymy w małym zoo tyle zwierzaków! Podziwialiśmy wielbłąda, alpaki, surykatki, rożne odmiany małpek, kota serwala, lemury, papugi, jaszczurkę, nietoperze, jeże, króliki, świnki morskie. Były także zwierzęta zagrodowe tj. kury, kaczki, gęsi, kozy i osiołki. Piękny paw pokazał nam swój barwny ogon, […]

Wyjazd do Mini Zoo w grupie II „Jagódki”

Wyjazd do Sali Zabaw w grupie II „Jagódki”

Dzień Chłopaka w grupie Jagódek